Seat Altea

2004 - 2016
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 44
Registrován: úte 29. lis 2011 8:55:18
Kontaktovat uživatele:

Seat Altea

Příspěvek od admin »

Obrázek

Obrázek

Klimes
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. pro 2020 17:32:40

Re: Seat Altea

Příspěvek od Klimes »

Kupoval jste někdo do auta potahy na míru na kožená sedadla? mám auto, kde jsou kožené sedačky už v dost dezolátním stavu, tak bych tam potřeboval dát potahy…

Vojtechkala
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. pro 2020 12:09:40

Re: Seat Altea

Příspěvek od Vojtechkala »

Právě na kožené sedačky se potahy na míru hodí nejvíc, jinak totiž klasické potahy ze sedadel mohou sjíždět. Pořídil jsem do auta potahy na míru za necelé 4 tisíce, akorát jsem na ně musel počkat, než se ušijí.

Dlabal7
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04. pro 2020 10:07:10

Re: Seat Altea

Příspěvek od Dlabal7 »

Nechal jsem si je ušít u firmy Auto Hotarek měl jsem na ně už více zkušeností z okolí

admin
Administrátor
Příspěvky: 44
Registrován: úte 29. lis 2011 8:55:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat Altea

Příspěvek od admin »

Když chceš dělat linkbuilding, tak musíš do diskuze něco přinést a né jen napsat jednu větu a k tomu prsknout odkaz. Je potřeba si za takový kšeft říct mnohem více než 300 Kč za odkaz. Jinak jen obcházíš fora a spamuješ je naprostýma nesmyslama. Tvoje recenze na Auto Hotarek je nesmyslná. Nikdy jsi tam nic nekupovat a naopak by si na ně lidi měli dát pozor, protože si platí spamery.

Osman5
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. lis 2022 23:04:37

Re: Seat Altea

Příspěvek od Osman5 »

Ahoj, mám Altea r.v.05, a koupil jsem si led boční blinkry. Po montáži jsem si je vyzkoušel a bez problémů krásně blikají. Ale náhodou jsem zjistil že po zapnutí zapalování a nastartování motoru led boční blinkry přestanou blikat a jen tak divně svítí do půlky blinkru. Nic počítač v autě nehlásí, jak má v oblibě když praskne žárovka, nebo led žárovky s canbus. Poradí mi někdo, pomůže. ??? Děkuji.

Odpovědět