Seat Club, Forum a Diskuze - CZ SK
./forum/?sid=74eabe499f214676319faa4594789651
prodám homokynetcký kloub
https://www.forum-seat.cz/viewtopic.php?f=17&t=48
Stránka
1
z
1
prodám homokynetcký kloub
Napsal:
pát 21. zář 2012 19:21:50
od
Pivko
seat toledo 1,9TDI r.v.1996 66KW, je to značky MATELLI prodávam ho proto, lebo mi nepasuje....ma este tri roky zaruku cena:1200